Перший шар асфальту на дорозі Луцьк-Львів планують прокласти уже до квітня (ФОТО) - Волинь.Правда

Перший шар асфальту на дорозі Луцьк-Львів планують прокласти уже до квітня (ФОТО)

Показати всі

Перший шар асфальту на дорозі Луцьк-Львів планують прокласти уже до квітня (ФОТО)

Нині на території Волині відбувається відновлення 9-тикілометрової зони дороги,яке виконують за рахунок отриманих від Волинської митниці коштів. Загалом,дорожнє полотно покриватимуть трьома шарами: вирівнюючий,підсилюючий та асфальтобетонний. При цьому робітники використовують новітні технології. За словами виконавців робіт,перший шар дороги планують прокласти уже до квітня. В цілому,ремонтні роботи підрядники хочуть завершити у вересні і гарантують,що нова дорога служитиме 10 років із відповідним для неї утриманням.
Як пояснив заступник начальника служби автомобільних доріг у Волинській області з експлуатаційного утримання Юрій Ришкевич,на разі роботи ведуться на 103-му кілометрі дороги Луцьк-Львів,поблизу села Шклинь. Це одна із найгірших ділянок шляху,тож на неї витрачено чимало коштів. Так,на ділянці визначено два підрядника,зокрема,«Луцькавтодор-Сервіс» із договірною ціною понад 70 мільйонів гривень та «Автомагістраль-південь»,що працює до села Журавники. Договірна ціна останньої фірми становить більше 33 мільйонів гривень.
Окрім того,як і передбачалося проектно-кошторисною документацією,виконавці робіт повинні забезпечити встановлення зупинок у населених пунктах та дорожніх знаків,облаштування узбіч та здійснення розмітки. Разом з тим,уже є фірма готова оснастити населені пункти,прилеглі до автошляху,світодіодними ліхтарями LED,експлуатаційна гарантія яких становить 7 тисяч годин. Тож,в цілому орієнтовна вартість одного кілометра дороги Луцьк-Львів із виконанням супутніх робіт сягає 6,7 мільйона гривень.
Варто додати,що ремонтники вирішили не обмежувати рух транспорту під час виконання робіт. Вони запевняють,що такі дії не становлять небезпеки,оскільки полотно ремонтують не частинами,а суцільними шарами,що не перешкоджає руху автівок. Однак задля забезпечення порядку на дорозі виконавці робіт із головою ОДА Володимиром Гунчиком вирішили просити поліцію виділити один або два екіпажі патрульних. Такі заходи зумовлені тим,аби на готовому хоча би першому шарі дороги,водії не розганялися та дотримувалися порядку.
Побаченим результатом Володимир Гунчик залишився задоволеним. Ремонт відрізку волинської дороги йому сподобався значно більше,аніж Радехівська ділянка,відновлення якої здійснює Львівська область. Тож,очільник Волині наголосив,що виконавці робіт та митниця не повинні зупинятися на досягнутому та продовжувати якісно виконувати завдання. Цьому,каже Гунчик,сприятиме постійний контроль з боку обласної влади. Таким чином,губернатор запросив громадськість проінспектувати стан виконання ремонту уже наступного місяця.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook