Кравчук розповів,що звернувся до керівництва табору з проханням залишити місця у черговій зміні,яка розпочинається наступного тижня,для переселенців зі східних областей. Таким чином,вони зможуть жити у «Ровеснику» до кінця літа.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook