Про це він розповів у суботу,6 серпня,на фестивалі «Бандерштат-2016»,- інформує «Громадське.Волинь».
Нагадаємо,що минулого року на фестивалі депутат пообіцяв продати свій годинник на користь військових,а також передати естафету Юрію Луценку та започаткувати флешмоб.
На цьогорічному фестивалі у Парасюка запитали,чому він не виконав свою обіцянку. Він зазначив,що годинник,який він мав продати,він загубив.
«Годинник,який в мене був,це була фірма «Certina» і я дійсно обіцяв його віддати. Коли затримали хлопців на Драгобраті,ми за них заступилися. Було протистояння цілу ніч і в одному з протистоянь мені цей годинник зірвали,лишився один ремінець»,– розповів Парасюк.
«Але мені цей годинник нещодавно відкупили. Годинник «Certina»,який коштує 15 тисяч гривень. Оцей годинник зараз в мене є. Вибачте,що я не міг тоді,дайте мені можливість зараз»,– додав депутат.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook