В найближчі п’ять років, згідно прогнозу Всесвітньої Метеорологічної організації ООН, глобальні температури підвищаться більш, ніж на 1,5 градусів. Про це пише “Газета”.
ВМО оцінює в 20% вірогідність того, що цей поріг подолають до 2024 року.
Висновок враховує природну мінливість природних явищ, а також вплив викидів вуглецю в результаті діяльності людини. Водночас в цій моделі не враховується зниження викидів CO2, викликане пандемією коронавірусу.
“ВМО неодноразово підкреслювала, що уповільнення промислового та економічного розвитку під час пандемії коронавірусу не є заміною для стійких і скоординованих дій в області клімату”, – заявив професор Петтері Таалас, генеральний секретар організації.
За його словами, нездатність світової спільноти впоратися зі зміною клімату може загрожувати добробуту людей, екосистем і економіці протягом століть.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook