Про зростання кількості важкого озброєння інформує офіс віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції на своїй сторінці в Facebook.
Зокрема,кількість танків з початку агресії влітку 2014 року до серпня 2016 зросла з 30 до 600 одиниць,кількість бойових броньованих машин – з 124 до 1260,артилерій і реактивних установок залпового вогню – з 110 до 1060 одиниць,зенітних установок – з 50 до 470.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook