Обрали керівника луцького Палацу культури (ФОТО) - Волинь.Правда

Обрали керівника луцького Палацу культури (ФОТО)

Показати всі

Обрали керівника луцького Палацу культури (ФОТО)

На першому засіданні провели співбесіду із єдиним кандидатом на посаду керівника КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система” Катериною Гримарович. Катерина Гримарович презентувала членам комісії власну програму розвитку комунального закладу на 1 рік і на 5 років,окресливши основні проблеми бібліотечної галузі та можливі шляхи їх вирішення.
 
Заслухавши програму,у присутніх виникло чимало питань і зауважень. Заступник міського голови Андрій Киця,який є головою конкурсної комісії,зазначив,що програма не містить чіткого алгоритму дій,за яким втілюватимуть вирішення існуючих проблем галузі.
 
За результатами голосування комісія не визначила переможця. Тому було прийняте рішення про проведення повторного конкурсу.
 
Згодом члени комісії зібралися для проведення співбесіди із кандидатами на посаду керівника луцького Палацу культури — Юрієм Войнаровським та Дмитром Ураєвим. Кожен із кандидатів представив свою програму розвитку культурного осередку Луцька на найближчий рік,а також окреслили перспективи роботи на п`ять років.
 
Заслухавши обох кандидатів,члени комісії перейшли до голосування. Більшістю голосів переможцем конкурсу став діючий керівник Палацу культури Юрій Войнаровський.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook