Нові пастки коронавірусу: загадкові ускладнення, що роблять людину старшою на 10 років - Волинь.Правда

Нові пастки коронавірусу: загадкові ускладнення, що роблять людину старшою на 10 років

Показати всі

Нові пастки коронавірусу: загадкові ускладнення, що роблять людину старшою на 10 років

Вчені почали сумніватися в дієвості вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19, на яку зараз сподівається людство. Бо імунітет до хвороби виробляється надзвичайно нестійкий. А ще є факти, які свідчать, що коронавірус не зникає з організму після одужання, хвороба повертається знову і знову. Про це пише ТСН.

Є люди, які перехворіли на COVID-19 ще навесні, але не може одужати й досі.

Тим, кому пощастило легко перехворіти на COVID-19, не варто зітхати з полегшенням. Смертельна хвороба готує для людства нові “сюрпризи”. Лікарка- пульманологиня “COVIDного” відділення київської лікарні Світлана Гук відчула це на власному досвіді.

“Перший раз я захворіла в червні і симптомом була дуже сильна слабкість. Це був COVID-19. Я здала ПЦР та антитіла, щоб все було доведено, що це був COVID-19”, – каже вона.

Лікарка отримала тест з високим рівнем антитіл і впевненістю, що в неї є імунітет до COVID-19. Але вже за чотири місяці знову підскочила температура. Тест ПЛР вдруге підтвердив, що у Світлани коронавірусна хвороба в гострій фазі.

“І на другий раз мій аналіз прийшов позитивний. Це знову був COVID-19. Це було 100-% повторне зараження, тому що між першим і другим пройшло достатньо часу, чотири місяці”, – розповідає Світлана Гук.

Офіційно підтверджених випадків повторного зараження наразі лише чотири на весь світ. Один з них — 25-річний американський хлопець. На початку пандемії перехворів легко, а за три місяці знову підхопив COVID-19. Цього разу його вже ледь відкачали в реанімації. Підтверджено, що вдруге хлопця атакував інший, більш агресивний, штамм.

“Він хворів важче, його довелося шпиталізувати, йому знадобився кисень. Але він одужав. Але, що цікаво, вони провели генетичне тестування. Вони досліджували геном і зрозуміли, що це два різних віруси. Генетично перший вірус відрізняється від другого вірусу”, – розповіла лікарка медичного центру “Montefiore” (США) Тіна Голобородько.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *