29 вересня в Харкові на Меморіалі Слави прощаються із львів’янином Віталієм Вільховим. Він – один із загиблих курсантів в авіатрощі Ан-26 поблизу Чугуєва. Про це повідомляє “Газета”.
Церемонія прощання триватиме з 9 до 10.00, повідомили у Харківському національному університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.
20-річному хлопцеві вдалося вижити у жахливій аварії. Утім він помер від опіків у лікарні наступного дня після падіння літака.
Одразу після трагедії на допомогу Віталію Вільховому прийшов його товариш В’ячеслав Золочевський, який також врятувався після автокатастрофи. В’ячеслав допомагав гасити вогонь, який охопив Віталія, після чого обидвох постраждалих доправили до лікарні.
Віталій Вільховий народився 27 червня 2000 року у селі Соснівка Соклівського району Львівської області. Закінчив Львівський ліцей імені Героїв Крут. Мріяв літати з дитинства. Під час навчання був заступником командира взводу.
Із рештою загиблих прощатимуться після завершення ідентифікації тіл.


Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook