Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко,- повідомляє «112 Україна».
Він провів велику кількість зустрічей із з депутатами Європейського парламенту,які вже незабаром візьмуть участь у голосуванні щодо лібералізації візового режиму.
“Наше завдання,як делегації Мін`юсту,показати ті реальні зміни,які були в секторі юстиції,в секторі боротьбі з корупцією,розвіяти міфи,які поширюють тут певні сили,наближені до Росії. Я вважаю,що ми це успішно зробили тому,що навіть ті депутати Європейського парламенту,що належать до так званих скептиків,після презентації змін,які відбулися в Україні за останні два роки,не мають зараз ніяких аргументів чому не голосувати за безвізовий режим для українців”,- наголосив Петренко.
За його словами,у питанні безвізу вже немає жодних політичних застережень,адже Україна виконала усі 156 пунктів зобов`язань перед Євросоюзом.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook