Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської ОДА,яку провів його заступник Сергій Кошарук.
Зокрема,т.в.о. начальника відділу обліково-мобілізаційної роботи Волинського обласного комісаріату Геннадій Лічман повідомив,що 26% виконання мобілізаційних завдань в області є доволі низьким показником. Так,за його словами,поставка ресурсів виконана на 56%,водночас значно гірша ситуація із поставкою техніки. Проте,наголошує Лічман,наразі вирішується питання ремонту техніки,що може значно покращити показник її поставки.
Загалом же,найкраще впоралися із мобілізаційними завданнями у Горохівському,Локачинському,Ківерцівському,Маневицькому та Любешівському районах. Гірша ситуація склалася у Камінь-Каширському,Любомльському та Шацькому районах.
Разом з тим,оповіщено 70% громадян із тих,які підлягають мобілізації. Однак у ході оповіщення були виявлені певні проблеми. Це,зокрема,переховування військовозобов`язаних та уникання працівників військового комісаріату. Так,5% із тих громадян,які підлягають мобілізації просто не відкривають помешкання. Водночас,Лічман відзначає низьку ефективність розшукових заходів.
До того ж,після проходження медичної комісії,виявилося,що лише 41% із військовозобов`язаних придатні до несення служби.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook