На Волині затримали трьох «рабовласників» (ОНОВЛЕНО) - Волинь.Правда

На Волині затримали трьох «рабовласників» (ОНОВЛЕНО)

Показати всі

На Волині затримали трьох «рабовласників» (ОНОВЛЕНО)

Правоохоронці затримали новітніх рабовласників (а це подружжя і їхній 25-річний син) поблизу одного зі сміттєзвалищ краю: саме на смітті вони робили бізнес. Бідахи,котрі зголосилися на роботу,навіть подумати не могли,що їм доведеться ходити по смітниках,збирати пластик,папір,метал,склотару. Згодом ці матеріали хитромудрі роботодавці здавали на переробні заводи.

Варто зауважити: умови,в яких жили люди,були жахливими,приміщення нагадувало барак,тому там панувала повна антисанітарія. Відтак у бідолах – серйозні проблеми зі здоров’ям: як із фізичним,так і психічним. Фактично вони опинилися сам на сам із бідою: всі документи у них одразу забрали,а працювати доводилося зранку до вечора за 150 грамів горілки і тарілку їжі.

А спритники тим часом наживалися на людях і накопичували статки. Як розповів начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига,у подружжя,зокрема,вилучили новий автомобіль,чимало сучасної побутової та оргтехніки. Нині всі троє затримані в ізолятор тимчасового тримання Луцького МВ УМВС України у Волинській області,вирішується питання про їхній арешт. Порушена кримінальна справа за ознаками злочину,передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (Торгівля людьми та інша незаконна угода щодо передачі людини). Триває слідство з метою виявлення інших імовірних учасників злочинної групи та потерпілих.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook