11 березня до Нововолинського відділу поліції звернулися працівники одного із магазинів міста. Вони повідомили,що крамницю пограбували. Невідомий чоловік відкрито викрав 11 шоколадок «Рошен» та 8 сирків «Рудь»,завдавши торговельному закладу матеріальної шкоди на загальну суму 263 гривні. Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП у Волинській області.
Правоохоронці провели оперативно-розшукові заходи та встановили особу зловмисника. Ним виявився 26-річний місцевий житель. Раніше його притягували до кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень й він перебуває під слідством за підозрою у вчиненні грабежу.
Відомості про даний злочин внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді від чотирьох до шести років позбавлення волі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook