На Волині засудили серійного злодія - Волинь.Правда

На Волині засудили серійного злодія

Показати всі

На Волині засудили серійного злодія

Працівники міліції затримали зловмисника після скоєння крадіжки із автомобіля «Фіат Дукато»,який знаходився на автостоянці поблизу житлового будинку. Як з’ясували оперативники,спритник неодноразово в минулому притягувався до відповідальності за скоєння майнових злочинів і зберігання наркотиків.

Загалом правоохоронці встановили,що підсудний «обчистив» тринадцять машин волинян. Спритник,проникаючи у салон автомобіля,не гребував нічим. У власників автівок зникали магнітоли та GPS-навігатори,документи,гроші,барсетки,жіночі косметички,ножі та навіть ключі й рукавиці.

Володимир-Волинський міський суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення,передбаченого ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України,призначивши покарання у виді позбавлення волі строком на три роки. Але,зважаючи на невідбуту частину покарання за попереднім вироком Володимир-Волинського міського суду від 25 квітня 2014 року,зловмиснику доведеться провести у тюрмі чотири роки. Крім того,суд стягнув із підсудного в користь потерпілих осіб більше 13 тисяч гривень матеріальної та понад 16 тисяч гривень моральної шкоди.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook