На Волині запрацювали пункти обігріву - Волинь.Правда

На Волині запрацювали пункти обігріву

Показати всі

На Волині запрацювали пункти обігріву

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Волинській області.
З метою надання допомоги місцевим органам влади в організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у зв’язку із погіршенням погодних умов рятувальники ДСНС України розгорнули мобільні пункти обігріву на базі наметів та автомобілів підвищеної прохідності в місцях масового перебування людей.
У Волинській області у готовності 31 пункт у кожному місті та районному центрі. (Нагадаємо,у Луцьку запрацював пункт обігріву на вулиці Винниченка,39.)
Також готові для розгортання у будь-яку хвилину чотири мобільних пункти обігріву.
Перелік стаціонарних пуктів обігріву:

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook