На Волині закрили храм, де зафіксували коронавірус - Волинь.Правда

На Волині закрили храм, де зафіксували коронавірус

Показати всі

На Волині закрили храм, де зафіксували коронавірус

Храм у місті Ковелі, де зафіксували 18 недужих на коронавірус, нині зачинений. Богослужіння відмінили. Про це Суспільному телефоном розповів прессекретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Володимир Мацур.

Коронавірусну інфекцію виявили у настоятеля та 17 прихожан церкви Архистратига Михаїла у Ковелі.

Завідувачка відділу епіднягляду і профілактики інфекційних захворювань обласного лабораторного центру Ірина Єнжиєвська розповіла: «Один випадок закінчився летально. Померла жінка, яка прибирала у цій церкві».

Зі слів прессекретаря Володимир-Волинської єпархії Володимира Мацура настоятеля тестували на COVID-19 двічі. З його слів священник здоровий.

«Храм знаходиться у місті Ковелі. Храм святого Архистратига Божого Михаїла. До сьогоднішнього дня богослужіння у даному храмі не проводилося. Священник повторно зробив аналіз на COVID і на сьогодні він перебуває вдома на самоілоляції. Тест показав негативний. Дезинфекцію у храмі проводили і проводять у храмах міста Ковеля», – заявив прессекретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Володимир Мацур.

Ірина Єнжиєвська розповіла, загалом у Ковельському районі, станом на 12 травня зареєстровано 84 випадки хвороби, у тому числі 81 у місті Ковелі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *