На Волині впіймали палія трави - Волинь.Правда
Показати всі

На Волині впіймали палія трави

Біля села Вязівне поліцейські спіймали палія сухої трави. Про це інформує сайт Любешівського відділення поліції.

На лінію “102” надійшло повідомлення про те, що біля с.Вязівне горить суха трава (площа невідома). На місце події прибув наряд групи реагування патрульної поліції. Поліцейській встановили особу палія та зібрали відповідні матеріали для скерування до Державної екологічної інспекції у Волинській області щодо вирішення питання про притягнення винуватця до адміністратвиної відповідальності у порядку ст.77-1 КУпАП «Самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків» .

Нагадаємо, згідно із чинним законодавством,
випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Таким чином, розмір штрафу для громадян становить суму від 170 до 340 гривень. Якщо випалювання сухої рослинності зафіксували на об’єктах природо-заповідного фонду, то розмір штрафу збільшується від 340 до 680 гривень. Посадовим особам за це доведеться викласти від 850 до 1190 гривень, а на об’єктах природо-заповідного фонду – від 1190 до 1700 гривень.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *