На Волині влаштували фестиваль сала (ВІДЕО) - Волинь.Правда

На Волині влаштували фестиваль сала (ВІДЕО)

Показати всі

На Волині влаштували фестиваль сала (ВІДЕО)

На цьому заході вихованці електромеханічного коледжу презентували креативно оформлені банки із “національним продуктом”,- інформує Нововолинськ діловий.

Таким чином вдалося зібрати та передати солдатам в зону АТО більше 50 літрів сала.

Щоправда,на прохання бійців із передової,сало таки пропустили через м`ясорубку,аби його було зручніше споживати в умовах бойових дій.

“Тільки вияви єдності забезпечать нам повну перемогу над окупантом”,- заявив під час промови на святі волонтер Олександр Дричик.

До речі,окрім сального фестивалю цього дня ще відбулися співочі конкурси та віршовані виступи,а також дефіле у вишиванках.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook