На Волині відкрили обеліск Божих заповідей - Волинь.Правда

На Волині відкрили обеліск Божих заповідей

Показати всі

На Волині відкрили обеліск Божих заповідей

У неділю, 27 червня, в центральному парку міста Камінь-Каширський, відбулося урочисте відкриття обеліску Божих заповідей. Як розповів у коментарі ІА Світогляд пастор церкви ЄХБ «Христа Спасителя» міста Камінь-Каширський Анатолій Калюх, ініціаторами та виконавцями проєкту були протестантські церкви міста за сприяння місцевої влади.

«Над проєктом спільно працювали побуджені любов’ю до Бога та людей протестантські церкви: церква ЄХБ «Христа Спасителя», церква ХВЄ та церква Адвентистів сьомого дня міста Камінь-Каширський. Встановлювали обеліск протягом 2 місяців», – розповів пастор.

За словами Анатолія Калюха, ідея увіковічнити на камені 10 Божих заповідей виникла не випадково. Окрім цього, на обеліску ще є текст з Євангелії Матвія 22:37-40.

«Божі заповіді – це світильник і маяк людям до спасіння в Ісусі Христі та вічне Боже Слово», – наголосив пастор.

Ведучим свята з нагоди відкриття обеліску був пастор Анатолій Калюх. В урочистому відкритті монументу взяли участь голова Волинського об’єднання ЄХБ Ярослав Троць, пастор церкви ХВЄ м. Камінь-Каширський Я. Городюк, керівник об’єднання АСД в західній Україні, пастор Василь Чопик.

Свідченням поділився пастор ХВЄ с. Краснилівка В. Карпік. На святі були присутні також пастори церков ЄХБ Камінь-Каширського регіону, місцеві й обласні депутати та колишній міський голова.

Для всіх, хто відвідав центральний парк, співав гурт церкви ЄХБ «Христа Спасителя» та духовий оркестр церкви АСД.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *