За кермом «Volkswagen Golf» перебував 33-річний лучанин. Керуючи в стані алкогольного сп’яніння,водій,ймовірно,не вибрав безпечної швидкості руху та допустив зіткнення з автомобілем «Volvo XC90»,під керуванням 33-річної місцевої жительки,- повідомляє ГУНП у Волинській області.
Внаслідок автопригоди 17-річна пасажирка «Volkswagen Golf»,мешканка Володимир-Волинського району,отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована у відділення реанімації районної лікарні.
За фактом ДТП правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами,які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовують усі обставини пригоди.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook