Вчора, 20 серпня, у Володимирі-Волинському під час пожежі у квартирі житлового будинку рятувальники вивели з вогню чоловіка. Про це повідомляє ДСНС України у Волинській області.
20 серпня в місті Володимирі-Волинському близько 9-ої години у квартирі 2-поверхового цегляного житлового будинку трапилася пожежа. Сусіди помітили загорання та о 09:12 зателефонували на екстрений номер «101» й повідомили, що в задимленій квартирі може знаходитись людина.
Оперативно до місця виклику прибули працівники 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Володимира-Волинського. На місці рятувальники створили газодимозахисну ланку на чолі з командиром ланки Тарасом Малащуком та за допомогою апаратів на стисненому повітрі вирушили в охоплене вогнем та непридатне для дихання приміщення на пошуки власника. 29 –річного чоловіка вогнеборці знайшли та вивели на свіже повітря.
Локалізували пожежу о 09:24, а остаточно її ліквідували о 09:25. У результаті пожежі пошкоджені ліжко та стіни у кімнаті.
За попередніми даними, лихо трапилося внаслідок необережного поводження з вогнем власника при курінні.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook