Після нетривалої розмови,«продавці» пішли. Щоправда,як з’ясувалося згодом,прихопили із собою 180 гривень.
Нині правоохоронці проводять заходи щодо встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності,а також застерігають громадян бути пильними ,щоби не стати об’єктом злочинних посягань.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook