На Волині шахтарів та донора нагородили почесними званнями - Волинь.Правда

На Волині шахтарів та донора нагородили почесними званнями

Показати всі

На Волині шахтарів та донора нагородили почесними званнями

У Нововолинську державними нагороди відзначили двох шахтарів та донора. Про це повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської ОДА.

Зокрема, почесне звання “Заслужений донор України” за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм присвоїли донору з м. Нововолинськ Валерію Доманському.

Звання «Заслужений шахтар України» за вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості, високий професіоналізм та з нагоди Дня шахтаря отримали:
– Василь Дуда – заступник начальника дільниці відокремленого підрозділу “Шахта № 9 “Нововолинська” державного підприємства “Волиньвугілля”;
– Віталій Лечицький – електрослюсар підземного відокремленого підрозділу “Шахта “Бужанська” державного підприємства “Волиньвугілля”. hairy girl

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *