На Волині просять посилити контроль за здоров’ям дітей у школах - Волинь.Правда

На Волині просять посилити контроль за здоров’ям дітей у школах

Показати всі

На Волині просять посилити контроль за здоров’ям дітей у школах

Прокуратура Волині наполягає на посиленні контролю за здоров’ям дітей у зв’язку зі смертю першокласниці на уроці фізкультури. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Володимир-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом раптової смерті 6 вересня 2018 року першокласниці під час уроку фізкультури у загальноосвітній школі в селі П’ятидні Володимир-Волинського району.

Окрім того, аби максимально запобігти таким трагічним випадкам, прокуратура Волинської області скерувала відповідні листи до управління освіти, науки та молоді і управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації щодо необхідності посилення контролю за станом здоров’я дітей та можливістю відвідування ними уроків фізичної культури.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook