На Волині працівникам сільгосппідприємства не виплатили 200 тисяч гривень - Волинь.Правда

На Волині працівникам сільгосппідприємства не виплатили 200 тисяч гривень

Показати всі

На Волині працівникам сільгосппідприємства не виплатили 200 тисяч гривень

Ковельською міжрайонною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати працівникам сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна».

Порушення законодавства про оплату праці на сільгосппідприємстві у селі Дубове прокуратурою було виявлено під час перевірки із залученням спеціалістів територіальної державної інспекції з питань праці в області.

Встановлено,що посадовими особами товариства упродовж червня-серпня цього року безпідставно не виплачувалась заробітна плата працівникам. Сума заборгованості нині становить понад 200 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook