Ковельською міжрайонною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати працівникам сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна».
Порушення законодавства про оплату праці на сільгосппідприємстві у селі Дубове прокуратурою було виявлено під час перевірки із залученням спеціалістів територіальної державної інспекції з питань праці в області.
Встановлено,що посадовими особами товариства упродовж червня-серпня цього року безпідставно не виплачувалась заробітна плата працівникам. Сума заборгованості нині становить понад 200 тисяч гривень.
Триває досудове розслідування.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook