26 січня на автодорозі поблизу села Стара Лішня Іваничівського району трапилась ДТП. Про це інформує пресслужба поліції Волині.
За кермом автомобіля Renault Trafic перебував 64-річний житель Нововолинська. Водій, ймовірно, не врахував погодних умов, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.
Внаслідок автопригоди пасажирка автомобіля, 32-річна жителька Нововолинська, отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення травматології Нововолинської міської лікарні.
За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook