У Нововолинську в ніч на 19 липня водій Hyundai не надав перевагу в русі службовому поліцейському автомобілю, який рухався по головній дорозі, і зник з місця аварії. Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Поліцейський, який був за кермом, на щастя, не постраждав.
Завдяки відео з камер спостереження, а також кропіткій роботі слідчих і групи швидкого реагування поліції Нововолинська, оперативно встановили особу власника автомобіля та місце його проживання. 40-річний чоловік під ранок приїхав додому, у мікрорайон Шахтарський, де його затримали й доставили у відділення поліції.

У поясненні порушник написав, що злякався, коли в’їхав в автомобіль, тому втік. На винуватця ДТП склали два адміністративні протоколи: за вчинення аварії і залишення місця аварії. Протокол спрямували на розгляд суду.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook