На Волині автобус через ожеледицю перекрив трасу - Волинь.Правда

На Волині автобус через ожеледицю перекрив трасу

Показати всі

На Волині автобус через ожеледицю перекрив трасу

Про це пишуть надзвичайники в мережі Facebook.
 
На місце події прибули рятувальники 22-го Державного пожежно-рятувального поста міста Берестечка. За допомогою троса вони відбуксирували автобус з проїжджої частини,відновивши рух автошляхом,а також забезпечили супровід транспортного засобу до найближчої автостанції.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook