Головне управлінням Держземагентства у Волинській області інформує,що на сьогодні до органів місцевого самоврядування та Головного управління Держземагентства в області надійшло 546 заяв від учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. Прийнято 273 рішення ( наказів ) про надання дозволу на розробку проектів землеустрою. З них по 93 земельним ділянкам прийнято рішення органів місцевого самоврядування та Головного управління Держземагентства про надання у власність земельних ділянок.
До міських рад звернулося 334 військовослужбовці,які беруть участь в АТО,або члени їх родин щодо забезпечення їх земельними ділянками.
Головним управлінням Держземагентсва в області направлено листи у міські,селищні та сільські ради з проханням пошуку резервів для виділення земельних масивів та передачі у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),для ведення індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook