На Волині 31 підприємець втратив право на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном - Волинь.Правда

На Волині 31 підприємець втратив право на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном

Показати всі

На Волині 31 підприємець втратив право на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном

В переважній більшості – а це 25 випадків,дію ліцензій фахівці управління анулювали за заявою підприємців,які вирішили припинити роздрібну торгівлю. Ще 5 ліцензій анульовано через несплату представниками бізнесу щоквартального чергового платежу.

Не робить честі місцевим суб’єктам господарювання встановлений у липні факт реалізації алкоголю особі,яка ще не досягла 18 років.

Такі порушення не залишаються не поміченими,- інформують в ГУ Міндоходів у Волинській області.

Відповідно до чинного законодавства,продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу,який застосовується до суб’єкта господарювання,складає 6800 гривень.

Довідково: втратити ліцензію можна також за продаж алкоголю та тютюну у невизначених для цього місцях.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook