На Волинь незаконно імпортували садову техніку - Волинь.Правда

На Волинь незаконно імпортували садову техніку

Показати всі

На Волинь незаконно імпортували садову техніку

Здійснюючи комплекс заходів в рамках операції «Рубіж-2016»,співробітники Волинської митниці ДФС та податкової міліції викрили наміри суб’єкта господарювання та вилучили незаконний вантаж до з’ясування всіх обставин.
За результатами вжитих заходів складено протокол про порушення митних правил за ст. 483-1 МКУ (переміщення або дії,спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) на суму 169,3 тисячі гривень.
Матеріали викритого правопорушення буде скеровано до суду з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності,- наголошують в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook