«На тренуваннях відпрацьовували «тіки-таку», - гравець «Волині» про нового тренера - Волинь.Правда

«На тренуваннях відпрацьовували «тіки-таку», – гравець «Волині» про нового тренера

Показати всі

«На тренуваннях відпрацьовували «тіки-таку», – гравець «Волині» про нового тренера

Молодий півзахисник «Волині» Олег Марчук поділився враженнями про першу частину сезону та спільні з командою плани на майбутнє, – про це повідомляє прес-служба футбольного клубу.

Про перше коло чемпіонату України

Я не думаю, що у нас була слабка команда. У багатьох матчах просто не щастило, у деяких усе склалося не так, як хотілося. Хлопці викладалися на повну, і ми повинні були вигравати багато матчів у першому колі, але удача була не на нашому боці.

Про найближче майбутнє у складі «Волині»

Якщо мене залишили тут – мабуть, на мене сподіваються, тому я буду викладатися на повну та досягну якихось висот з цим клубом.

Вилітати нам не можна. Потрібно боротися та залишатися у Першій лізі, а потім будувати більш серйозні плани на майбутнє. Зараз дуже багато нових футболістів і не зі всіма встигли познайомитися, однак для цього у нас будуть збори.

Про роботу з новим головним тренером – Віктором Богатирем

На тренуваннях у Моршині відпрацьовували щось схоже на «тікі-таку». Тренер хоче щоб ми грали короткий пас. І хоча багато тренувань не було, бо не давали погодні умови, мені сподобалося.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook