За словами атамана козацького війська Миколи Бондара,тепер його сотня перебуватиме на Трухановому острові,де розташований її тренувальний табір. Про це повідомляє інформаційне агентство Укрінформ.
Додамо,зараз на Майдані залишилося лише два мобілізаційних намети – від Міністерства оборони та від Адміністрації Президента.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook