На Донбасі загинув військовий - Волинь.Правда
Показати всі

На Донбасі загинув військовий

На Донбасі загинув військовий-контрактник з Тернопільщини Михайло Воронський, попередньою причиною смерті назвали необережне поводження зі зброєю. Про це пише “Українська правда”.

 “За попередніми даними військовослужбовець помер від кульового поранення внаслідок необережного поводження зі зброєю. На місці події працюють представники військової служби правопорядку та поліції. Командуванням військової частини призначено службове розслідування”. – інформує 44 окрема артилерійська бригада у Facebook.

Михайло Воронський народився 1966 року на Тернопільщині, ветеран-афганець, учасник Революції Гідності, з лютого 2020 року проходив службу за контрактом у військовій частині А3215 (Тернопіль) на посаді водія-електрика в одному з артилерійських підрозділів.

У 44 ОАБр зазначають, що він загинув на сході.

Поховають військового у його рідному селі Добрівляни в Заліщицькому районі Тернопільської області.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *