19 грудня – 5 років від створення патрульної поліції у Волинській області. У місті в РЦ «Промінь» відкрили виставку фотографій Максима Тарківського з нагоди цього свята сьогодні, 17 грудня.
19 грудня на Волині святкуватимуть 5 річницю створення патрульної поліції в області. Аби відзначити свято нестандартним способом фотограф Макс Тарківський через об’єктив висвітлив патрульних у буденному житті.
Він близько 20 годин працював із поліцейськими, аби показати, що люди у формі мають цікаві життєві історії та захоплення.

«Я переконався, що на Волині – найкращі патрульні. Вони можуть бути ідеальними моделями, адже з ними круто та легко працювати. Кожного дня протягом своєї роботи я знайомився з різними патрульними, але вони всі надзвичайно розумні та усміхнені. Було цікаво, як їм вдається поєднувати роботу та сім’ю, але зрозумів, що усі вдало це роблять. Я на власному досвіді переконався, що наша поліція допоможе у будь-якій ситуації: коли під час зйомок ми їхали у машині і бачили якусь подію з автомобілем, патрульні навіть тоді виконували свою професійну діяльність», – розповів Макс Тарківський.
Фотограф привітав патрульну поліцію з річницею та побажав, аби у них завжди горіли очі до роботи.
Начальник Управління патрульної поліції у Волинській області Андрій Крутень зауважив, що поліція це такі ж звичайні люди: «Ми – такі ж як всі, відкриті. Коли приходимо додому, нас зустрічає сім’я, друзі та родина. У патрульній поліції – великий колектив, і кожного з них можна побачити з іншої сторони, не тільки професійної, зокрема, завдяки цій виставці».
Андрій Крутень подякував своїм колегам за роботу та наголосив, що усіх об’єднує – служба українському народу.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook