З компаніями щодо закупівлі противірусного препарату “Ремдесивір” веде переговори Міністерство охорони здоров’я. Про це пише “Газета”.
Його будуть використовувати для лікування пацієнтів із коронавірусом, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
“Препарат “Ремдесивір” був одразу ж включений до протоколу лікування українськими фахівцями. Я вважаю, що у нас хороший протокол, і ми це можемо побачити за ефективністю лікування – за показниками і відсотком летальності, який найнижчий у Європі”, – сказав очільник МОЗ.
За його словами, ліки були не доступними у продажі, їх виробляє американська компанія.
“Наразі ми вже провели переговори з компаніями, які отримали ліцензію від цієї американської компанії, і розраховуємо на закупівлю цих ліків. Попередньо є домовленість про його закупівлю в кількості, розрахованій на лікування 8 тис. пацієнтів”, – сказав Степанов.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook