Про це стало відомо під час 4-ої позачергової сесії Волинської обласної ради.
Відтак,заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик звернувся до голови ОДА Володимира Гунчика із проханням допомогти місту Берестечко.
За словами Пирожика,громада Берестечка уже не вперше стукає в усі двері з надією на підтримку,оскільки існуючий бюджетний і податковий кодекси створюють славному місту «жебрацьку перспективу». Нині дефіцит бюджету міста сягнув 120 тисяч гривень.
Тож,Олександр Пирожик просить голову ОДА у межах його повноважень віднайти механізми фінансової підтримки міста і інфраструктурних об`єктів,які вкрай потребують реконструкції.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook