Луцького міського голову Миколу Романюка обурило те,що незважаючи на заборону виконкому продавати алкоголь після 22:00,деякі заклади все ж це роблять.
Керманич міста наголосив,що «злісних порушників» потрібно притягнути до відповідальності.
«Потрібно запровадити жорсткі міри»,- додав він.
Микола Романюк запропонував взагалі заборонити порушникам торгувати з 22:00 до 8 години ранку.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook