Міська влада мінімально втручається у бізнес – Луцький мер - Волинь.Правда

Міська влада мінімально втручається у бізнес – Луцький мер

Показати всі

Міська влада мінімально втручається у бізнес – Луцький мер

За словами Миколи Романюка,міська влада мінімально втручалася у середній та малий бізнес. Ми намагалися сприяти його розвитку. Звичною практикою стали щомісячні зустрічі з членами Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва. На них обговорюються та оперативно вирішуються проблемні питання бізнесу.

Також у 2011 році проведена паспортизація усіх 19 ринків міста. Здійснено поліпшення умов торгівлі,переобладнання та впорядкування торговельних місць,заміна старих металоконструкцій на сучасні торговельні павільйони з новим технологічним обладнанням.

Однак,проблемним залишається питання невідповідності ринків міста вимогам пожежного нагляду. А це – безпека та життя людей. А тому і міськвідділу МНС України у Волинській області,і підприємцям,і міській владі необхідно приділяти максимальну увагу цьому питанню.

Сприяла влада і сільгоспвиробникам. Протягом року організовано 17 ярмарків,на яких лучани мали змогу придбати продукцію за ціною виробника.

Одним із резонансних рішень міської ради стала заборона продажу пива,алкогольних та слабоалкогольних напоїв,а також тютюнових виробів в об’єктах торгівлі,що розміщені у радіусі 100 метрів від загальноосвітніх навчальних закладів. Це принципова позиція міської влади,і вона буде незмінною.

Як і планувалося,у 2011 році затверджено Концепцію розміщення та розвитку зовнішньої реклами в місті Луцьку,а також Порядок проведення обліку,зберігання,демонтажу і реалізації засобів зовнішньої реклами.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook