Якими бачать наші дороги мешканці Луцька?
Ніхто з опитаних мешканців міста не вважає,що дороги у місті знаходяться у прекрасному стані,пише сайт Vsemisto.
Такі дані американської компанії International Republican Institute,яка проводила в 22 областях України опитування на різні теми. За їх даними було опитано 17 тисяч респондентів.
5% жителів думають,що дороги міста знаходяться у доброму стані. Натомість 48% опитаних кажуть,що шляхи знаходяться у поганому стані,а 23% респондентів називають їх жахливими.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook