Показати всі

Луцькрада виділить ще мільйон на ремонт ліфтів

Майже 3 мільйони гривень коштуватиме луцькій казні ремонт усіх ліфтів у багатоквартирних будинках. Це не враховуючи тих коштів, які для цих потреб збирають з мешканців на умовах співфінансування. 

Про це повідомили сьогодні, 20 жовтня, під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як зазначив помічник міського голови Ігор Поліщук після трагедії , що трапилася у Луцьку, коли через несправність ліфта згинула жінка, лучани активно почали збирати кошти на ремонт ліфтів у своїх будинках.

«Ми повинні підтримати мешканців у цьому питанні на умовах співфінансування (70% кошти міста, 30% -лучан), – зазначив Поліщук. – Луцькрада цього року на ці потреби вже використали мільйон 900 тисяч гривень, але всі роботи були виконані в повній мірі додатково ще потрібен мільйон гривень».

Члени постійної комісії підтримали таке рішення і рекомендуватимуть сесії Луцькради при обговоренні питання перерозподілу вільних коштів міського бюджету виділити необхідну суму на Департамент ЖКГ для ремонту ліфтів.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Comments are closed.