У серпні працівники патрульної поліції разом з представниками департаменту ЖКГ спільно провели обстеження вулично-дорожньої мережі та технічних засобів організації дорожнього руху біля навчальних закладів міста,- пишуть поліцейські у Facebook.
За його результатами склали акт та направили вимоги на усунення виявлених недоліків директору департаменту ЖКГ.
Як показало обстеження,біля більшості навчальних закладів потребує поновлення дорожня розмітка на пішохідних переходах.
Біля ЗОШ №16 по вулиці Ванди Василевської відсутні тротуари,і учні змушені рухатися по проїзній частині.
Також необхідно розкрити видимість дорожніх знаків шляхом підрізки зелених насаджень біля ЗОШ №2,№3,№12 та №25.
У поточному році з участю дітей в місті трапилось 26 дорожньо-транспортних пригод,в яких 29 дітей травмовано.
Аби запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму,зберегти життя та здоров’я учнів шкіл,начальник УПП у м. Луцьку Олександр Вовченко звернувся до міського голови з проханням розглянути можливість влаштувати пристрої примусового зниження швидкості на вулиці Ветеранів в районі супермаркету «Просто» біля ЗОШ №10 та №19.
Частину виявлених недоліків працівники відповідних служб уже ліквідували. На усунення решти мають термін до 29 серпня.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook