Луцькі «принцеси» вибороли два золота (ФОТО) - Волинь.Правда

Луцькі «принцеси» вибороли два золота (ФОТО)

Показати всі

Луцькі «принцеси» вибороли два золота (ФОТО)

У змаганнях взяли участь найсильніші спортсменки Волині за програмою кандидатів в майстри спорту,а також гімнастки першого та другого спортивних розрядів,- пише ІА Волинські Новини.За учениць ДЮСШ 2 клубу «Принцеса» вболівали їхні тренериОксана Цовшма та Валентина Гаврилюк. Серед їхніх учениць золото отримали Софія Романець (2002 р.н) та Богдана Кротіть (2003 р.н.).«Наші досягнення – це робота великого колективу,та підтримка директора ДЮСШ 2 Валерія Панчука. Виступами дівчат задоволена,оскільки побачила їхній прогрес після останніх змагань у Вінниці на чемпіонаті України. В майбутньому хочеться додати більше хореографії у виступи спортсменок»,- зазначила тренер Оксана Цовшма. 

 

 

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook