Луцькі міліціянти знайшли крадія велосипедів через рік після злочину - Волинь.Правда

Луцькі міліціянти знайшли крадія велосипедів через рік після злочину

Показати всі

Луцькі міліціянти знайшли крадія велосипедів через рік після злочину

Крадіжка велосипеда відбулася ще у вересні 2013 року. Тоді зловмисник шляхом вільного доступу поцупив двоколісний транспорт,який стояв поблизу будинку заявника. Своїми незаконними діями спритник завдав власнику збитків на суму 500 гривень. Про це повідомляє СЗГ УМВС України у Волинській області.

Працівники Луцького РВ УМВС України у Волинській області встановили,що до скоєння правопорушення причетний 41-річний місцевий житель. Велосипед вилучили і повернули власнику.

Правоохоронці проводять досудове розслідування за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook