Луцька міськрада не фінансуватиме будівництво 27 школи у 2018 році - Волинь.Правда

Луцька міськрада не фінансуватиме будівництво 27 школи у 2018 році

Показати всі

Луцька міськрада не фінансуватиме будівництво 27 школи у 2018 році

Міська рада у 2018 році не поспішає виділяти гроші на добудову 27 школи у 55 мікрорайоні. За інформацією ЗМІ, цей об`єкт готовий вже на понад 80 %, – про це йдеться у аналізі міського бюджету на 2018 рік, який зробив журналіст Василь Бідун для інтернетвидання “Волинь24”.

У міськраді пояснюють, що очікують першого кроку від Києва, адже за будівництво об’єкта від самого початку відповідає місцева гілка виконавчої влади України – обласна держадміністрація.

Мовляв, якщо у державному бюджеті закладуть кошти на завершення будівництва, то й місто свою частку виділить.

Цікаво, що з боку міської ради це вже не перший фінансовий кульбіт, який стосується 27 школи.

У середині 2017 року влада міста вирішила з 20 мільйонів гривень, які планували дати на добудову школи, забрати 10 мільйонів і спрямувати їх на ремонт дороги. Потім цю суму обіцяли повернути з коштів від перевиконання. Проте так цього і не зробили.

Вектор міської ради в питанні фінансування 27 школи змінився після приходу до влади «проукропівської» більшості.

Адже раніше мерія спільно з державним бюджетом сумлінно виділяла кошти на будівництво: 2015 року – 1,7 мільйона гривень; 2016 року – 11,9 мільйона гривень.

Та й державний бюджет при цьому активно фінансував будівництво. Як повідомляють в управлінні капітального будівництва Волинської ОДА, за 2016-2017 роки з держбюджету на 27 школу виділили понад 32 мільйони гривень.

Для того, аби школа запрацювала, кажуть в ОДА, необхідно 27,8 мільйона гривень. З них 15 мільйонів гривень на добудову і 10,3 мільйона гривень – на закупівлю обладнання.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook