Луцьк теж претендуватиме на Євробачення- 2017? - Волинь.Правда

Луцьк теж претендуватиме на Євробачення- 2017?

Показати всі

Луцьк теж претендуватиме на Євробачення- 2017?

Після перемоги Джамали на Євробаченні-2016 наступного року пісенний конкурс буде приймати Україна. У якому місті він відбудеться,офіційно поки не вирішили.
«Київ готовий до проведення Євробачення. Дискусії щодо інших міст не мають під собою підстав,оскільки Київ найбільш підготовлене місто для проведення таких значущих заходів. Упевнений,що те завдання,яке є,- організація конкурсу,забезпечення правопорядку,інфраструктури,транспортного сполучення для гостей,- ми виконаємо на 100%»,- написав у Facebook мер Києва Віталій Кличко.
На думку міського голови Одеси Геннадія Труханова,південне місто цілком може прийняти конкурс: «Майданчиком,гідним проведення такого престижного конкурсу,цілком може стати наша Одеса – багатонаціональне,красиве,європейське місто з багатою історією та культурними традиціями!» – пише УНІАН.
Своєю чергою мер Львова Андрій Садовий заявив,що якщо буде така необхідність,місто готове провести конкурс. «Я б хотів говорити не стільки,як мер Львова,а з точки зору інтересів країни. Мені важливо,щоб рішення про місто,у якому буде проходити конкурс,було важливим із тієї точки зору,що саме ми хочемо показати. Яку Україну ми хочемо показати. Якщо буде необхідність,Львів проведе на високому рівні»,- сказав Садовий в ефірі «112 Україна». Також про готовність прийняти Євробачення-2017 заявив міський голова Дніпропетровська Борис Філатов і мер Херсона Володимир Миколаєнко.
«ВП» нагадує,що наразі міський голова Луцька не висловлював пропозицію про те,аби провести Євробачення-2017 у волинській столиці.
 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook