Луценко обізвав адвоката Новинського «с*кою неправославною» (ВІДЕО) - Волинь.Правда

Луценко обізвав адвоката Новинського «с*кою неправославною» (ВІДЕО)

Показати всі

Луценко обізвав адвоката Новинського «с*кою неправославною» (ВІДЕО)

До словесних образ Луценко вдався після закінчення засідання регламентного комітету ВР,- пише «Українська правда».
 
«Татаров – с*ка неправославна,ментовська с*ка,кончена»,- сказав Юрій Луценко.
 
Новинський на це заявив,що «генпрокурор дозволив собі брутальну і неприпустиму лайку щодо мого захисника».
 
«Ми зараз готуємо позову до суду щодо захисту честі і гідності мого адвоката. Якщо не доб`ємося правди в Україні,то підемо в європейські суди»,- сказав Новинський.
 

 
Перед цим,між Луценком і Новинським виникла перепалка через Тарасова. Луценко заявив,що захисник Татаров не може виступати на комітеті від імені нардепа,адже раніше був одним з керівників МВС.
 
«Татаров Олег працював одним з керівників МВС,коли міністром був Юрій Луценко»,– відреагував на це Новинський.
 
«Не було такого ніколи,не потрібно брехати»,– сказав Луценко.
 
Як відомо,інтереси Новинського представляв екс-заступник голови Головного слідчого управління часів Януковича – Олег Татаров. Татаров обіймав посаду у системі МВС під керівництвом Віталія Захарченка у той момент,коли відбувалися події,за які з Новинського намагаються зняти недоторканність.
 
Комітет Верховної Ради у вівторок заявив,що не одержав достатніх відомостей,які доводили б причетність Новинського до злочинів,вказаних у поданні.
 
У 2014 році після розстрілів на Майдані один із тодішніх лідерів опозиції,а тепер президент України,Петро Порошенко у Верховній Раді накричав на Новинського і назвав його «с*кою православною». Новинський заявив тоді,що дії опозиції призвели до загибелі людей.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook