Модель із Луцька Влада Путава потрапила у фінал конкурсу краси Miss Ukraine Universe 2018. Про це пише Таблоїд Волині.
Головна подія у сфері краси України відбудеться 14 серпня у стінах найбільш розкішного готелю України –Fairmont Grand Hotel Kyiv.
Міс Україна Всесвіт — щорічний конкурс краси, що існує в Україні з 2006 року. Переможниця представляє Україну на престижному міжнародному конкурсі краси «Міс Всесвіт».
Із сотні дівчат, які були на кастингу, потрапила у 18-ку найкращих і луцька модель Влада Путава.
“Не уявляю свого життя без жартів та активного відпочинку. Займаюсь вокалом, моделінгом та спортом. По життю я борець! Я не будую плани, а ставлю перед собою цілі і рано чи пізно досягаю їх. Мета участі у конкурсі: заявити про себе на всю країну, познайомитись з цікавими людьми та отримати новий досвід!”, – розповідає про себе на сторінці конкурсу у соцмережах красуня з Луцька.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook