Лучани скаржаться на поганий тротуар (ФОТО) - Волинь.Правда

Лучани скаржаться на поганий тротуар (ФОТО)

Показати всі

Лучани скаржаться на поганий тротуар (ФОТО)

На проблему нарікає Андрій Глушко на інтернет-ресурсі «Відкрите місто»,- повідомляє Район.Луцьк.
Нагадаємо,у новозабудованому 55-му районі замість дороги – болото.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook