У Луцьку жителів не влаштовує схема руху маршрутного таксі №32. Його просять змінити. Відповідну петицію зареєстрував Сергій Пархоменко у єдиній системі місцевих петицій.
Автор зазначає, що такі зміни потрібні через те, що «в зв’язку з тим, що влада міста звернула увагу на прохання мешканців міста і навколишніх сіл повернути маршрут №32, зробила досить значне корегування, обрізавши даний маршрут кінцевою зупинкою біля «електромереж» на вул. Львівська».
Сергій Пархоменко пропонує продовжити даний маршрут до кінцевої зупинки «ПрАТ СКФ Україна», як це було і раніше до закриття даного маршруту.
«Якщо неможливо це зробити для всіх рейсів даного маршруту, то пропоную це зробити для рейсів (як це зроблено на маршруті №9 до церкив в с. Рованці) в часи пік (зранку до 9-10 години, і ввечері з 16-18 години)», – додає автор.
До кінця збору підписів залишилось: 14 днів
Підписати петицію можна ТУТ.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook
2 Comments
І чим тепер добиратися до жд ст. Гнідава, пішком від перехрестя з вул. Ранкова? Особливо якщо їдеш з дачних масивів приміським потягом Сапіжанка – Ківерці – Сапіжанка?
Після таких змін оптимальним було б здійснити зміни маршрутів №№ 23 та 24, і подовжити їх зі зміною кінцевої зупинки до КХП-2 наступними вулицями: Валерії Новодворської, Ранкова, Мамсурова, КХП-2, Молодіжної, Молодогвардійської та Полонківська.