«Прохання розширити дорогу по вулиці Ветеранів (по периметру шкіл №10 та школи №19). На даному відрізку території на даний час є змога проїхати лише одному авто. Пішохідна зона періодично загромаджена авто,які виїжджають на тротуар,що перешкоджає дітям що йдуть до школи і в зворотному напрямку,пішоходам,молодим сім’ям з колясками»,- пропонує автор петиції Сергій Гамалійчук.
Петицію підписали лише 7 осіб з 300 необхідних. До завершення голосування лишилося 11 днів.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook